Upravit stránku

Řada Color dostala nový zářivý kabát

13. 07. 2017Správce webu
Řada Color dostala nový zářivý kabát. Barvy, balení i počet kusů – to vše prošlo proměnou. Pastelové barvy jaké tu ještě nebyly! Nakombinuj je všechny a rozjasni své stavby!

Řada Color dostala nový zářivý kabát. Barvy, balení i počet kusů – to vše prošlo proměnou. Pastelové barvy jaké tu ještě nebyly! Nakombinuj je všechny a rozjasni své stavby!

Plně kompatibilní s dlouhými tyčkami jakékoliv jiné stavebnice Geomag.

Vhodné pro děti od 3 let.

  • Color 35 (ITEM 261) – malý formát pro velkou představivost. Použij dílky malé stavebnice a užij si velkých barev. Obsahuje 16 magnetických tyček v kombinaci modré, zelené a limetkové barvy, 18 ocelových kuliček potažených bílým bronzem a 1 modrý čtvercový podstavec.
  • Color 64 (ITEM 262) – rozjasněte své stavby červenou, žlutou a oranžovou barvou. Bude to slunce, most nebo zářící hvězda? Obsahuje 30 magnetických tyček v kombinaci červené, oranžové a žluté barvy, 30 ocelových kuliček potažených bílým bronzem, 1 žlutý čtvercový podstavec a 1 oranžový pětiúhelníkový podstavec.
  • Color 91 (ITEM 263) – tvá představivost potřebuje víc prostoru a víc dílků. Proto je tu Color 91 v zelenomodré kombinaci. Obsahuje 44 magnetických tyček v kombinaci světle a tmavě modré, zelené a limetkové barvy, 42 ocelových kuliček potažených bílým bronzem, 2 modré čtvercové podstavce a 3 zelené pětiúhelníkové podstavce.
  • Color 127 (ITEM 264) – nekonečné možnosti přináší největší stavebnice z řady Color. Ponoř se do barevného světa, vymýšlej a tvoř! Obsahuje 60 magnetických tyček v kombinaci žluté, oranžové, červené a purpurové barvy, 61 ocelových kuliček potažených bílým bronzem, 4 žluté čtvercové podstavce a 2 oranžové pětiúhelníkové podstavce.