Upravit stránku

Magnetické síly, geometrické tvary a úplně nové zářivé barvy se spojili a vznikla řada Geomag Panels

13. 07. 2017Správce webu
Magnetické síly, geometrické tvary a úplně nové zářivé barvy se spojili a vznikla řada Geomag Panels. Dej svým stavbám pevnější tvar pomocí plastových výplní a barevných tyček.

Magnetické síly, geometrické tvary a úplně nové zářivé barvy se spojili a vznikla řada Geomag Panels. Dej svým stavbám pevnější tvar pomocí plastových výplní a barevných tyček.

Plně kompatibilní s dlouhými tyčkami jakékoliv jiné stavebnice Geomag.

  • Panels 32 (ITEM 460) – geometrické tvary jsou díky výplním mnohem stabilnější. Pro tvorbu základních tvarů. Obsahuje 12 magnetických tyček v limetkové barvě, 9 ocelových kuliček potažených bílým bronzem, 8 trojúhelníků, 2 čtverce a 1 pětiúhelník v zeleném a modrém provedení.
  • Panels 50 (ITEM 461) – čím víc dílků, tím víc zábavy. Postav dům, hvězdu nebo třeba šneka. Obsahuje 16 magnetických tyček ve žluté barvě, 14 ocelových kuliček potažených bílým bronzem, 10 trojúhelníků, 8 čtverců a 2 pětiúhelníky v oranžovém a červeném provedení.
  • Panels 83 (ITEM 462) – ponoř se i do složitějších záležitostí. Nové zářivé barvy nespustíš z očí. Obsahuje 28 magnetických tyček v limetkové barvě, 24 ocelových kuliček potažených bílým bronzem, 16 trojúhelníků, 12 čtverců, 2 pětiúhelníky v zeleném a modrém provedení plus 1 modrý podstavec.
  • Panels 114 (ITEM 463) – škola hrou v praxi. Vyzkoušej pevnost mostu nebo stabilitu vysoké věže a staň se projektantem. Obsahuje 38 magnetických tyček ve žluté barvě, 36 ocelových kuliček potažených bílým bronzem, 20 trojúhelníků, 12 čtverců a 6 pětiúhelníků v oranžovém, červeném a purpurovém provedení, 1 žlutý čtvercový podstavec a 1 oranžový pětiúhelníkový podstavec.
  • Panels 192 (ITEM 464) – stavebnice pro mistry! Kombinuj menší stavby dohromady nebo postav jednu velikou. Dílků máš dost, tak se do toho pusť! Obsahuje 65 magnetických tyček v limetkové barvě, 50 ocelových kuliček potažených bílým bronzem, 36 trojúhelníků, 26 čtverců a 12 pětiúhelníků v zeleném a modrém provedení, 1 modrý čtvercový podstavec a 2 zelené pětiúhelníkové podstavce.